Powiat Łowicki

BIP

Data

14 czerwca 2021

Imieniny

Michała, Elizy

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

oferta edukacyjna
stat.gov
pttk
geoportal
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Aktualności »

Treść strony

#BądźOdporny
2020.11.12
#BądźOdporny vol. 1 Mieczysław Szymajda
Ludzie, których pokażemy to Wasi sąsiedzi. Znacie ich, emanują optymizmem. Oni podpowiedzą jak budować odporność, jak nie dać się wirusom, wśród nich też temu co wiecie….  #BądźOdporny
#KulturalneRandezVous
2020.11.12
#KulturalneRandezVous

Centrum Kultury, Turystyki i Promocji Ziemi Łowickiej realizuje projekt pn. "Kulturalne randez vous - filmowe spacery z łowicką kulturą". 

"Połączeni Sercem" - wyjątkowy koncert on-line
2020.11.05
"Połączeni Sercem" - wyjątkowy koncert on-line

Zapraszamy na transmisję na żywo z Muzeum w Łowiczu - 7 listopada o godzinie 18.00. Wystąpią lubiani, a wśród wykonań muzyczna niespodzianka. W roku świętego Jana Pawła II połączy nas dobra energia i muzyka.

Zaproszenie
2020.11.04
Zaproszenie do składania propozycji kandydatów na członków Komisji Konkursowej opiniującej ofert złożone na realizację zadania publicznego w zakresie nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu łowickiego w 2021 r.

Zaproszenie do składania propozycji kandydatów na członków Komisji Konkursowej opiniującej oferty złożone na realizację zadania publicznego w zakresie nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu łowickiego w 2021 r.

Pomoc dla posiadaczy chryzantem – najważniejsze informacje
2020.11.04
Pomoc dla posiadaczy chryzantem – najważniejsze informacje

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski o przyznanie pomocy dla posiadaczy chryzantem, którzy nie sprzedali tych kwiatów w związku z ograniczeniami na rynku rolnym spowodowanymi epidemią COVID-19.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.