Powiat Łowicki

BIP

Data

14 czerwca 2021

Imieniny

Michała, Elizy

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

oferta edukacyjna
stat.gov
pttk
geoportal
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Aktualności »

Treść strony

XXVIII Sesja Rady Powiatu Łowickiego
2020.09.28
XXVIII Sesja Rady Powiatu Łowickiego

30 września 2020 roku, godz. 13.00 w sali konferencyjnej budynku administracyjnego Starostwa Powiatowego w Łowiczu, ul. Stanisławskiego 30a odbędzie się XXVIII Sesja Rady Powiatu Łowickiego.

Muzeum w Łowiczu wirtualnie
2020.09.25
Muzeum w Łowiczu wirtualnie

Projekt „Muzeum w Łowiczu wirtualnie” został zrealizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”. Kwota dofinansowania wyniosła 23.000 zł.

Mała książka – wielki człowiek
2020.09.25
Mała książka – wielki człowiek

Najwyższy czas przygotować się na długie jesienne wieczory i popołudnia, podczas których nie powinno zabraknąć dobrej książki – dla rodzica i dla dziecka.  Warto zatem udać się do Powiatowej Biblioteki  Publicznej w Łowiczu, gdzie na każdego Małego Czytelnika w wieku przedszkolnym czeka wyjątkowa Wyprawka Czytelnicza przygotowana przez Instytut Książki.

2020.09.23
-

Na podstawie Uchwały Zarządu Powiatu Łowickiego Nr 500/2020 z dnia 22 września 2020 roku określona została wysokość dotacji w otwartym konkursie ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w 2020 r. przez organizacje pozarządowe oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego z zakresu turystyki.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.