Powiat Łowicki

BIP

Data

14 czerwca 2021

Imieniny

Michała, Elizy

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

oferta edukacyjna
stat.gov
pttk
geoportal
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Aktualności »

Treść strony

Święto Powiatu Kartuskiego
2009.07.20
Święto Powiatu Kartuskiego
W dniach 17 – 19 lipca br. delegacja powiatu łowickiego, na zaproszenie Starosty Kartuskiego Janiny Kwiecień, gościła w Kartuzach w związku z odbywającą się w tych dniach "VI Biesiadą Kaszubską".
Tomograf komputerowy dla łowickiego szpitala
2009.07.14
Zarząd Powiatu Łowickiego w dniu 13 lipca br. ogłosił przetarg nieograniczony, którego przedmiotem jest dostawa wielorzędowego tomografu komputerowego wraz z dostosowaniem pomieszczeń pod pracownię tomografii komputerowej oraz szkoleniem personelu.
Tablica pamiątkowa Jana Wegnera
2009.07.09
Tablica pamiątkowa Jana Wegnera
7 lipca 2009 r. na Nowym Rynku w Łowiczu odbyła się uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej na kamienicy nr 4, w której urodził się i mieszkał przez całe swe życie Jan Wegner historyk, działacz społeczny oraz Honorowy Obywatel Łowicza.
"Dzień Kiernozkiego Dzika"
2009.07.06
"Dzień Kiernozkiego Dzika"
Wójt Gminy Kiernozia oraz Gminny Ośrodek Kultury w Kiernozi zapraszają na V Obchody "Dnia Kiernozkiego Dzika". Plenerowa impreza odbędzie się w zespole pałacowo-parkowym w Kiernozi 13 lipca br. (poniedziałek) od godz. 15.00.
Otgon Dambiinyam na Ziemi Łowickiej
2009.07.03
Otgon Dambiinyam na Ziemi Łowickiej
Na zaproszenie Zarządu Powiatu Łowickiego, 3 lipca br. przebywała na Ziemi Łowickiej delegacja Republiki Mongolskiej na czele z JE Ambasadorem Nadzwyczajnym i Pełnomocnym Otgon Dambiinyam.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.