Powiat Łowicki

BIP

Data

14 czerwca 2021

Imieniny

Michała, Elizy

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

oferta edukacyjna
stat.gov
pttk
geoportal
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

  • -

Budowa sali gimnastycznej oraz przebudowa infrastruktury edukacyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Łowiczu w celu racjonalnego zaspokojenia lokalnych potrzeb edukacyjnych - I etap inwestycji

  • -

Powiatowa Inauguracja Roku Szkolnego 2011/2012 odbyła się w dniu 5 września 2011 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta, przy ul. Powstańców 1863 r. w Łowiczu. Inauguracja połączona została z uroczystym otwarciem nowo wybudowanej sali gimnastycznej oraz zmodernizowanej bazy dydaktycznej ZSP Nr 3 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007 – 2013.

  • -

W okresie czerwiec 2009r. - kwiecień 2011r. trwały prace przy realizacji projektu pn. „Budowa sali gimnastycznej oraz przebudowa infrastruktury edukacyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Łowiczu w celu racjonalnego zaspokojenia lokalnych potrzeb edukacyjnych - I etap inwestycji”. Przedmiotem projektu jest inwestycja kubaturowa polegająca na budowie oraz przebudowie infrastruktury edukacyjnej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łowiczu w celu racjonalnego zaspokojenia potrzeb edukacyjnych w regionie.

  • -

W wyniku przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem była realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Budowa sali gimnastycznej oraz przebudowa infrastruktury edukacyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Łowiczu w celu racjonalnego zaspokojenia lokalnych potrzeb edukacyjnych - I etap inwestycji” podpisano umowę na wykonanie robót budowlanych o wartości 3 491 451,82 zł z firmą SZURGOT S.A. z Koła. W związku z powyższym Powiat Łowicki przygotował zaktualizowany wniosek o dofinansowanie celem przedłożenia go Instytucji Zarządzającej oraz przygotowania aneksu.

  • -

Po długiej i mroźnej zimie wznowiono prace przy budowie sali gimnastycznej dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Łowiczu. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z placu budowy inwestycji pn. „Budowa sali gimnastycznej oraz przebudowa infrastruktury edukacyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Łowiczu w celu racjonalnego zaspokojenia lokalnych potrzeb edukacyjnych - I etap inwestycji.

  • -

W związku z realizacją projektu pn: „Budowa sali gimnastycznej oraz przebudowa infrastruktury edukacyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Łowiczu w celu racjonalnego zaspokojenia lokalnych potrzeb edukacyjnych – I etap inwestycji” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013, Oś Priorytetowa V – Infrastruktura Społeczna, Działanie V.3 Infrastruktura Edukacyjna dnia 01.06 2009 r. zostało wszczęte postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest: „Budowa sali gimnastycznej oraz przebudowa infrastruktury edukacyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Łowiczu w celu racjonalnego zaspokojenia lokalnych potrzeb edukacyjnych – I etap inwestycji”.

  • -

W dniu 1 czerwca 2009 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi podpisano umowę pomiędzy Powiatem Łowickim a Województwem Łódzkim o dofinansowanie projektu pn. "Budowa sali gimnastycznej oraz przebudowa infrastruktury edukacyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Łowiczu w celu racjonalnego zaspokojenia lokalnych potrzeb edukacyjnych - I etap inwestycji" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.