Powiat Łowicki

BIP

Data

14 czerwca 2021

Imieniny

Michała, Elizy

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

oferta edukacyjna
stat.gov
pttk
geoportal
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

  • -

„Wsparcie techniczne krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego poprzez doposażenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łowiczu w sprzęt ratowniczo-gaśniczy i ratownictwa chemiczno-ekologicznego"

  • -

W przededniu Świąt Bożego Narodzenia, 23 grudnia 2010 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łowiczu, odbyło się uroczyste przekazanie średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego marki Mercedes. Pojazd o wartości 689.788 zł w 84 % został sfinansowany ze środków Unii Europejskiej, pozostałe 16 % zostało pokryte ze środków Starostwa Powiatowego w Łowiczu.

  • -

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem była "Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją ograniczenia stref skażeń chemiczno-ekologicznych” w trybie przetargu nieograniczonego, rozstrzygnięto w dniu 21 października 2010 roku. W ramach projektu pn. "Wsparcie techniczne Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego poprzez doposażenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łowiczu w sprzęt ratowniczo - gaśniczy i ratownictwa chemiczno - ekologicznego" dokonano wyboru najkorzystniejszej oferty złożonej przez: Przedsiębiorstwo Specjalistyczne "BOCAR" Sp. z o.o., Korwinów, ul. Okólna 15, 42-263 Wrzosowa.

  • -

W dniu 4 lutego 2010 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi podpisano umowę pomiędzy Powiatem Łowickim a Województwem Łódzkim o dofinansowanie projektu pn. „Wsparcie techniczne krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego poprzez doposażenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łowiczu w sprzęt ratowniczo-gaśniczy i ratownictwa chemiczno-ekologicznego” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.