Powiat Łowicki

BIP

Data

14 czerwca 2021

Imieniny

Michała, Elizy

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

oferta edukacyjna
stat.gov
pttk
geoportal
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Fundusze Europejskie i inne » 2017 rok » Dotacja na sfinansowanie wyposażenia gabinetów profilaktyki zdrowotnej »

Treść strony

Dotacja na sfinansowanie wyposażenia gabinetów profilaktyki zdrowotnej

 

Dotacja celowa przyznana przez Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi na podstawie umowy Nr 39/2017/960.71 z dnia 22.12.2017 r.

Cel dotacji to poprawa jakości i dostępności świadczeń opieki zdrowotnej poprzez wyposażenie gabinetów profilaktyki zdrowotnej, w części dotyczącej warunków realizacji świadczeń gwarantowanych pielęgniarki i higienistki szkolnej.

Całkowita wartość zadania finansowanego ze środków budżetu państwa za pośrednictwem Wojewody Łódzkiego wyniosła 32.386,00 zł.

Zakres rzeczowy obejmuje: zakup wyposażenia, sprzętu, aparatury medycznej i produktów leczniczych do gabinetów profilaktyki zdrowotnej.

Dotacje uzyskały następujące szkoły: I Liceum Ogólnokształcące im. J. Chełmońskiego w Łowiczu, II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. 10 Pułku Piechoty w Łowiczu, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 RCKUiP im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łowiczu, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 im. Władysława Grabskiego w Łowiczu.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.