Powiat Łowicki

BIP

Data

14 czerwca 2021

Imieniny

Michała, Elizy

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

oferta edukacyjna
stat.gov
pttk
geoportal
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Fundusze Europejskie i inne » 2021 rok » I LO w Łowiczu »

Treść strony

  • Nowy obraz
  • Nowy obraz (1)
  • cdddd

Tytuł projektu - Szkolne Pakiety Multimedialne Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE).

 II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu otrzymało w 2021 roku 25 zestawów Szkolnych Pakietów Multimedialnych OSE. W skład pakietu wchodzi tablet Blow PlatinumTAB10 4G V1 wraz z usługą mobilnego dostępu do internetu, klawiatura bez przewodowa z etui, rysik. Szkolne Pakiety Multimedialne OSE zostały ufundowane przez Państwowy Instytut Badawczy NASK poprzez operatora Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej ich wartość wyniosła 24.261,75 zł.

Szkolne Pakiety Multimedialne OSE stanowią formę wsparcia dla szkół, realizowaną przez Ministra Cyfryzacji, w uzgodnieniu z Ministerstwem Edukacji Narodowej, za pośrednictwem NASK PIB, udzieloną w ramach projektu budowy Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. NASK PIB, jako operator OSE, został na mocy Ustawy o Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej uprawniony do nieodpłatnego wyposażenia szkół w sprzęt komputerowy i inne urządzenia multimedialne, a także do zapewnienia szkołom usługi bezprzewodowego dostępu do Internetu wraz z niezbędnymi urządzeniami umożliwiającymi korzystanie z tych usług oraz oprogramowaniem.

Ten nowy sprzęt będzie stanowić pomoc dla uczniów i nauczycieli, przyczyni się do usprawnienia procesu edukacji cyfrowej, dostępu do treści edukacyjnych w sieci, a w razie takiej konieczności do realizacji zdalnego nauczania.

Link do strony szkoły: https://lo1lowicz.pl/nowe-tablety-w-naszej-szkole/

 

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.